חוויה גסטרונומית מופלאה
חופשת בישול, גורמה ויין - בווילה קסומה
כולל 3 שיעורי בישול עם שף איטלקי
קבוצה קטנה ואינטימית
לפרטים נא ליצור קשר דרך האתר או ישירות בטלפון 054-4647560


סדנאות בישול בפירנצה

מילים רבות נקשרו לטיב ואיכות המטבח האיטלקי, יש הגורסים שהוא אחד מ 3 המטבחים העולמיים שתרמו את תרומתם המכרעת לבישול העולמי. לצידו מציינים את המטבח הצרפתי והסיני.

כל טיול באיטליה ובטוסקנה בפרט אינו שלם ללא חוויה גסטרונומית של אוכל טוב ויין טוב. סדנת בישול בטוסקנה עם שף איטלקי באווירה חמה ומיוחדת היא חוויה מומלצת בחופשה בטוסקנה.

יש רבים היום שרואים בחוויה הגסטרונומית גם הובי אישי, הם מתעניינים, לומדים, מבשלים וטועמים ויש כמובן את מי שזה עיסוקו המרכזי בתחום המסעדנות והאירוח. לאלה וגם לאלה מציעה ליהנות ממבחר קורסים וסדנאות בישול בפירנצה בירת טוסקנה בבי"ס קטן ואינטימי.

ל חוזה בלעדיות עם בית הספר לבישול פרטי בפירנצה, בית הספר ביסודו של השף פבריציו ממוקם ברובע San Spirito העתיק שבגדה הדרומית של הארנו, מרחק של 5 דקות הליכה מגשר פונטה וויקיו המפורסם ומארמון פיטי.

זהו בית ספר פרטי אינטימי וקטן הממוקם בקומה בקומת קרקע של בית דירות פלורנטיני טיפוסי בסמטה שקטה, בית הספר מנוהל ע"י השף פבריציו והוא גם המדריך הראשי. השף בעזרתו של צוות מיומן וססגוני שם לו למטרה ללמד בתיאוריה ובמעשה מגוון רחב של מנות מאזורי איטליה וטוסקנה בפרט תוך דגש לעושרה התרבותי של איטליה בכל הקשור באוכל ויין.

בית הספר פתוח למשתתפים מכל רחבי העולם, בכל סדנא או קורס 4-10 משתתפים בלבד מה שמאפשר אינטימיות ותשומת לב אישית לכל משתתף, כמו כן ניתן לקיים במקום גם סדנאות ושיעורים פרטיים למעוניינים לשלב חוויה זו במסגרת חופשתם בטוסקנה.סדנאות בישול בפירנצה - מגוון הקורסים והסדנאות
במסגרת בית הספר ניתן להשתתף בקורסים וסדנאות נושאיות או בקורסים כוללניים שמטרתם היכרות ושיפור מיומנות בבישול איטלקי לחובבים או למי שעוסקים בתחום כמו כן ניתן לקיים סדנאות פרטיות לזוג או יותר כשנושא הסדנא ותפריטה מגובשים באופן פרטני ואישי.

סדנאות בישול בפירנצה - בנושא:

מנות ראשונות בתנור
בישולי דגים
בישולי קיץ
פירות ים
פיצה ולחם איטלקי
ירקות ותוספות
סדנת יין - היכרות וטעימה
קינוחים

סדנאות בישול בפירנצה - קורסים וסדנאות לחובבים ומנוסים בתחום כמו:

קורס בישול בסיסי
בישול טוסקני
בישול איטלקי רמה 1, רמה 2, רמה 3.
ועוד

רישום
הרשמה לקורסים וסדנאות בישול בביה"ס מתבצעת ע"י , במסגרת זו נעשים גם הסידורים הלוגיסטיים הנלווים הנדרשים, טיסה רכב ומגורים למעוניינים, תפריט הסדנאות האישיות נקבע בתאום ישיר מול .

לפרטים והרשמה לחץ כאןנשמח לענות לפניתכם

משרד: 7677718 - 09 בין השעות: 08:30 עד 19:30
נייד: 4647560 - 054 (רונן) בין השעות: 08:30 עד 19:30

שם: טלפון דוא"ל

אני מאשר קבלת הצעות והטבות              עמוד הבית | טוסקנה בהתאמה אישית | הבתים שלנו בטוסקנה | חופשות בישול גורמה ויין | צור קשר
תענוגות טוסקנה בתמונות
מכתבי תודה והמלצות
טוסקנה בהתאמה אישית
הבתים שלנו בטוסקנה
חופשות בישול גורמה ויין
סדנאות בישול בפירנצה
חופשות ספא מפנקות
חופשות רכיבה על סוסים
סדנאות קדרות ואומנות
לימודי איטלקית בפירנצה
"חבילות" מיוחדות
טוסקנה בליווי אישי
טיולי אופניים בטוסקנה
....ופוליה גם
....ואומבריה גם
טיולי תמריץ

  עיצוב והקמה: Aya    קידום אתרים: E-solution                 Copyright - All rights reserved to ToscanaMia, T.M.V - Vacations LTD ©