ואומבריה גם....

מזרחה לטוסקנה שוכנת "אחותה הקטנה" - אומבריה, חבל ארץ הררי ירוק, עטור בעיירות ימי בניים ששמרו על צביונן האותנטי, חבל ארץ בו נולד פרנצ'סקוס הקדוש אבי הכנסייה הפרנצ'סקנית, הקבור בעיירה הנפלאה אסיסי שהיא ללא ספק אחת מהעיירות היפות המפארות את אומבריה, אם לא היפה בהן.
באומבריה כמו בטוסקנה, המטייל בעיירותיה הקטנות כאילו עבר לזמן אחר, גם לאומבריה כרמי ייו ואוכל טוב, אולם גולת הכותרת היא ביקור בעיירות קסומות הניצבות ברומם של הרים ירוקים מהן נשקף נוף כרמיה ושדותיה של אומבריה, בסמטות צרות, ארמונות טירות ומוזיאונים המאכלסים אומנות נפלאה.



האתרים המרכזיים באומבריה כוללים את טודי TodiI, נרני Nerni, ספלו Spello, גוביו Gubbio, הבירה פרוג'ה Perugia ובעיירות החובה אורבייטו Orvieto ואסיסי Asissi הנפלאות.

אומבריה יכולה למלא חופשה מלאה של 7 ימים ויותר והיא יכולה להיות משולבת במסגרת חופשה קסומה בטוסקנה. גם באומבריה מבחר ווילות, בתי חווה, ואחוזות ללינה איכותית וייחודית במבחר סגנונות ומחירים.



מזמינה אתכם ליהנות מהחוויה אומבריינית, מחופשה בהתאמה אישית, במבחר אתרים הממוקמים באתרי נוף מרהיבים, באיכות בלתי מתפשרת וסגנונות מגוונים, ממטבח אומברייני טיפוסי ומיינות מובחרים.

לפרטים והרשמה לחץ כאן



נשמח לענות לפניתכם

משרד: 7677718 - 09 בין השעות: 08:30 עד 19:30
נייד: 4647560 - 054 (רונן) בין השעות: 08:30 עד 19:30

שם: טלפון דוא"ל

אני מאשר קבלת הצעות והטבות              


עמוד הבית | טוסקנה בהתאמה אישית | הבתים שלנו בטוסקנה | חופשות בישול גורמה ויין | צור קשר
תענוגות טוסקנה בתמונות
מכתבי תודה והמלצות
טוסקנה בהתאמה אישית
הבתים שלנו בטוסקנה
חופשות בישול גורמה ויין
סדנאות בישול בפירנצה
חופשות ספא מפנקות
חופשות רכיבה על סוסים
סדנאות קדרות ואומנות
לימודי איטלקית בפירנצה
"חבילות" מיוחדות
טוסקנה בליווי אישי
טיולי אופניים בטוסקנה
....ופוליה גם
....ואומבריה גם
טיולי תמריץ

  עיצוב והקמה: Aya    ניב חזן E-solution                 Copyright - All rights reserved to ToscanaMia, T.M.V - Vacations LTD ©