חופשות ספא מפנקות - בטוסקנה

טוסקנה היא גבעות עגלגלות, יערות, כרמים, עצי זית, מטבח מקורי ויין טוב, היא עיירות עתיקות, תרבות ואומנות מרתקת טוסקנה היא גם גן עדן של מעיינות תרמיים, מים מינרלים ואתרי ספא נפלאים.

כבר בתקופת האטרוסקים והרומאים נודעה טוסקנה במעיינותיה החמים ובסגולות הרפואיות של מים אלה, שרידי מרחצאות קיימים בה עד היום. מאז ועד היום התפתחה בטוסקנה תרבות ספא עשירה המספקת מגוון אפשרויות וטיפולים לחובבי הז'אנר ולצרכני הספא ע"ב רפואי.

מזמינה אתכם לצאת לחופשות ספא מפנקות בשני אתרי ספא ייחודיים בטוסקנה היפה, ליהנות ממגוון תוכניות במועדוני ספא הנחשבים לבין המובילים בעולם ברמתם.

אנחנו מזמינים אתכם ליהנות מטיפולי ספא בריאות ויופי במלון ספא ייחודי הנמצא כ 40 דקות מפירנצה ושייחודו במערות טבעיות של סאונה ומים תרמיים. המערות שנתגלו לגמרי במקרה בשנת 1849 מעניקות חווית ספא ייחודית והנאה מסאונת אדים שמקורם באגם תת קרקעי של מים חמים.


במלון שהוא וילה טוסקנית גדולה העטופה בפארק ירוק חדרים ברמה גבוהה, מסעדות, בר, שתי בריכות, ומרכז ספא גדול ועשיר במגוון הטיפולים האפשרי, והוא כולל גם מרכז לטיפולי יופי ואסתטיקה לנשים וגברים.מזמינה אתכם ליהנות מטיפולי בריאות ויופי במרכז ספא יפיפה בדרום טוסקנה, באזור ואל דה אורצ'יה הידוע ביופיו, לשבת בבריכות מים תרמיים וליהנות מיופיו של נוף גבעות טוסקני טיפוסי הנשקף למולכם.

המרכז שואב את השראתו ממים תרמיים טבעיים העשירים בפלואור,מגנזיום, וגפרית ומבסס מגוון של פעילויות וטיפולים על סגולותיהם הרפואיים של מים אלה. טכניקות הטיפול, הטיפולים ותוכניות ההרפיה המשולבים בידע מדעי ומחקרי הם מתנה אמיתית להתרגעות של הגוף והנפש.


ניתן לשלב יום ספא מפנק באחד מאתרי הספא במסגרת חופשתכם בטוסקנה או ליהנות מ "חבילת ספא" בת מספר ימים, באמצע שבוע או סוף שבוע באחד מאתרי הספא הנפלאים או בשילוב של שניהם תוך התאמה אישית לרצונותיכם.
נשמח לענות לפניתכם

משרד: 7677718 - 09 בין השעות: 08:30 עד 19:30
נייד: 4647560 - 054 (רונן) בין השעות: 08:30 עד 19:30

שם: טלפון דוא"ל

אני מאשר קבלת הצעות והטבות              עמוד הבית | טוסקנה בהתאמה אישית | הבתים שלנו בטוסקנה | חופשות בישול גורמה ויין | צור קשר
תענוגות טוסקנה בתמונות
מכתבי תודה והמלצות
טוסקנה בהתאמה אישית
הבתים שלנו בטוסקנה
חופשות בישול גורמה ויין
סדנאות בישול בפירנצה
חופשות ספא מפנקות
חופשות רכיבה על סוסים
סדנאות קדרות ואומנות
לימודי איטלקית בפירנצה
"חבילות" מיוחדות
טוסקנה בליווי אישי
טיולי אופניים בטוסקנה
....ופוליה גם
....ואומבריה גם
טיולי תמריץ

  עיצוב והקמה: Aya    קידום אתרים:                 Copyright - All rights reserved to ToscanaMia, T.M.V - Vacations LTD ©